про нас

Діти - наше майбутнє

Школа Розумного Бешкетника – це різноманітне співтовариство, в якому дітей поважають і чують. Учні отримують повну підтримку від дорослих, які одночасно є вчителями і друзями та допомагають дітям усвідомити свій потенціал.

Як усе починалося?

Наша школа приймає учнів з 2018 року.

Ми розпочали свою роботу на базі підготовчих курсів, і наші перші учні – це наші випускники з підготовки.

2020-го року ми набираємо вже третій 1-й клас. В паралелі у “Школі Розумного Бешкетника” лише по одному класу. В кожному з них – не більше 8 учнів.

На що ми орієнтовані?

Школа орієнтована на навчання, а не лише на догляд за дітьми.

Тому ми даємо домашні завдання для закріплення вивченого матеріалу.

Вони невеликі за об’ємом та спрямовані на самостійне виконання, батьки лише мають забезпечити технічними засобами та часовими рамками. Діти спроможні їх виконати без допомоги дорослих.

Матеріальне забезпечення

Усі навчальні матеріали та канцелярію видає школа.

Додатково батьки купують лише планшет.
Він потрібен для того, аби не носити за собою велику кількість підручників (батьки їх просто завантажують у ґаджет) та для закріплення вивченого матеріалу на освітніх платформах.

Планшет використовується лише для роботи (не більше 30 хв. на день) і заборонений для розваг.

Що у нас цікавого?

СЕРТИФІКАЦІЯ

Ми є партнерами “Центру освіти "Оптіма”

ЦІКАВЕ НАВЧАННЯ

Наші вчителі роблять усе можливе, аби процес навчання був легким та цікавим для кожного учня та максимально розкривав його таланти.

Навчання

Наша школа орієнтована на навчання, а не лише на догляд за дітьми. Поглиблена програма з профільних предметів: математика, інформатика, англійська мова. Пропущені у зв'язку з хворобою теми наздоганяються за індивідуальним графіком. Додатково: йога, хіп-хоп, класична хореографія, домогосподарство, театральна студія, ейдетика, логіка за програмою "Росток", Lego-конструювання, англійська з носієм мови.

На відкритому повітрі

Щодня наші діти гуляють на свіжому повітрі за будь-якої погоди.

Веселі ігри

Наш навчальний процес побудований на ігровому методі: ми поєднуємо уроки з цікавими іграми.

Події

Ми зацікавлені у розвитку соціальної активності наших учнів, тому школа організовує свята, екскурсії, майстер-класи.

0 +
Заходів на свіжому повітрі
0
Уроків математики
0
Люблячих вчителів
0
Цікавих експериментів

Часті запитання

У вас є шкільна форма?

Ні, шкільної форми у нас немає. Ми можемо попросити одягнутися святково для якоїсь конкретної події, наприклад, фотосесії.

Що дозволено моїй дитині у школі?

Дітям дозволено усе, що не суперечить загальноприйнятим нормам поведінки та не завдає незручностей іншим дітям та вчителям. У нас є правило: кожен за собою прибирає сам.

Що станеться, якщо моя дитина постраждає у школі?

Ми докладаємо усіх зусиль, аби діти були у безпеці. Але ніхто не застрахований від нещасних випадків. У разі травмування, ми надамо першу медичну допомогу, сповістимо батьків та за потреби залучимо лікарів.

Що я повинен робити, якщо я турбуюся про прогрес моєї дитини?

Спілкуйтеся! З дитиною, з викладачами, з адміністрацією. Ми завжди відкриті до спілкування. Школа безперервно контролює процес навчання кожної дитини та звітує батькам. Наші спільні зусилля дають результати.

Чому ви не користуєтеся послугами кейтерингових компаній?

Ми вважаємо, що найкраща їжа – це та, яку приготувала мама з любов’ю та турботою. Такий ланч складається лише з тих продуктів, які дитина 100% їстиме із задоволенням та користю для свого організму.