Наша діяльність

КНИГИ & БІБЛІОТЕКА

Ми використовуємо підручники які рекомендує міністерство освіти, а також додатковий матеріал

Чудові вчителі

Наші викладачі є професіоналами і завжди думають про те, як поліпшити процес навчання і залучити своїх учнів. Вони відвідують різні навчальні семінари.

СЕРТИФІКАЦІЯ

Ми є партнерами “Центру освіти Оптіма”

ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ

Наша школа має новий сучасний дизайн. Класи обладнані всім необхідним обладнанням та зручними меблями, вони великі, просторі і світлі.

Ігрові заняття

Наш навчальний процес базується на ігровому методі, ми об'єднуємо наші заняття з веселими та активними іграми. Діти можуть навчатися і відпочивати одночасно.

Літня програма

Кожного року ми організовуємо літній лагер, з цікавою програмою, експерементами, спортивними заняттями і прогулянками на свіжому повітрі.

Що кажуть батьки

mama_3

Привіт! Я мама чудової і дуже енергійної дитини. Коли прийшов час йти до школи,було багато питань що до якості освіти та умов перебування під час навчального процесу. Вирішили спробувати альтернативне навчання в Школі розумного бешкетника. Нам сподобалось.

Олена
Мати
mama_2

Привіт. Я мама одного з учнів Школи розумного бешкетника. Для моєї дитини такий спосіб навчання є дуже комфортним. Завжди доброзичливі вчителі та друзі, які підтримують мою дитину в будь-який момент.

Яна
Мати
mama_1

В сімейний клуб, на базі якого відкрита Школа розумного бешкетника мої малюки ходили з самого початку її заснування. Це дивовижня відчуття,бачити як розвивається маленька людина. Тепер плануємо продовжити навчання саме в цій початковій школі.

Євгенія
Мати