Наші вчителі

Ylija_3

Пані Юлія

Засновниця, психолог

Психолог, психотерапевт, засновниця Школи Розумного Бешкетника. Досвід роботи - понад 15 років. Працювала у Міжнародній благодійній організації «СОС Дитячі Містечка Україна". «Вважаю, що навчання має приносити задоволення від процесу пошуку, взаємодії з учителями, однокласниками».

Олена

Пані Олена

вчитель молодших класів

Найвинахідливіший, найвитриваліший та найактивніший викладач. Здається, що чим більше у пані Олени роботи, тим більш життєрадісною та щасливою вона стає. Усе, чого торкається рука викладача, стає витвором мистецтва. Досвід роботи - 20 років

Zoya

Пані Зоя

Викладач хореографії

Завжди у русі. Чи не єдина, хто знає, що Нью-Йорк - це не лише географічна назва.

Natalya_2

Пані Наталія

Викладач акробатики

Вимоглива та непохитна. Впевнена, що у спорті скиглення не допомагає, тому ніколи не піддається на дитячі провокації. Нудно на її заняттях не буває: кожен урок — шанс подолати самого себе. Вихованці пані Наталії перемагають свою лінь, свою невпевненість та свої страхи. Досвід роботи - понад 20 років

Kateryna

Пані Катерина

Викладач англійської мови

Вчитель із завжди гарним настроєм, чия посмішка зігріває усіх, хто потрапляє у радіус дії її променів. А ще, пані Катерина завжди ходить з великою торбиною. Чого лишень там немає! Зошити, підручники, іграшки, а ще - термометр! Шансів вдати хворого та не працювати над вимовою — нуль. Тож ми й не пробуємо.

Mariya

Пані Марія

Керівник театральної студії, викладач хіп-хопу та йоги

Найчутливіша та найвразливіша серед наших вчителів. Здається, що ця тендітна пані — суцільне мереживо неймовірних ідей, захоплень та вражень.

team-img-7

Пані Оксана

Викладач вокалу

Найінтелігентніша з-поміж усіх вчителів. Поряд із цією людиною відбувається магія: саме лише спілкування з нею робить вас змістовнішими.