Наші викладачі

Ylija_3

Пані Юлія

Засновниця, психологиня

Психолог, психотерапевт, засновниця Школи Розумного Бешкетника. Досвід роботи - понад 15 років. Працювала у Міжнародній благодійній організації «СОС Дитячі Містечка Україна". «Вважаю, що навчання має приносити задоволення від процесу пошуку, взаємодії з учителями, однокласниками».

Олена

Пані Олена

Викладач початкових класів, ейдетики та LEGO-програмування

Найвинахідливіший, найвитриваліший та найактивніший викладач. Здається, що чим більше у пані Олени роботи, тим більш життєрадісною та щасливою вона стає. Досвід роботи - 20 років.

lera 105536

Пані Валерія

Викладач живопису та англійської мови

Наймолодша серед наших вчителів. Різноманітні техніки малювання, ліплення з полімерної глини, розписування текстильних виробів акриловими фарбами - ось невеликий перелік того, що під силу нашому викладачеві. Провести ці уроки англійською? Легко!

Фото Аня-cf46abd420b8bef80baa56a8108444ea-V

Пані Анна

Викладач початкових класів, музики та хореографії

Улюблениця усіх школярів. Вчитель, у якої музика пульсує венами. Досить вимоглива у ставленні до предметів, але надає простір для самовираження. Підтримує імпровізації.

photo_2020-08-19 17.22.45

Mr. Jason

Викладач англійської мови

Приїхав до нас з Лондона. Живе та працює в Україні понад 10 років.

Фото Валя-494E-B483-7C433A6D216E

Пані Валентина

Викладач початкових класів та англійської мови

Молода та талановита. По вінця наповнена креативом. Кожен урок - сюрприз: навіть найскладнішим матеріалом може захопити будь-яку дитину.

Mariya

Пані Марія

Керівник театральної студії, викладач хіп-хопу та йоги

Найчутливіша та найвразливіша серед наших вчителів. Здається, що ця тендітна пані — суцільне мереживо неймовірних ідей, захоплень та вражень.